شنبه 22 مرداد 1401 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 12 مرداد 1401     |     کد : 4466

نوسازی و تعمیر باکس های پسماند در جنوب غرب تبریز

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه هفت تبریز از نوسازی و تعمیر باکس های پسماند در راستای اجرای طرح خدمات محله ای در سطح حوزه خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، فیض الله رستم پور با بیان این مطلب گفت: این اقدام با هدف ساماندهی باکس های پسماند خانگی در سطح محلات اجرا می شود و نوسازی و تعمیر آن ها طی هفته گذشته بر اساس اولویت اجرایی شد.
وی افزود: این عملیات شامل تعمیر و تعویض چرخ ها، رنگ آمیزی بدنه باکس ها، تعویض زیر باکس ها و همچنین ضدعفونی و گندزدایی آن ها می باشد و به همت  اکیپ های جوشکاری کارگاه امانی و پاکبانان زحمت کش این معاونت اجرا می شود.
رستم پور همچنین در ادامه سخنان خود افزود: با توجه به ظرفیت مشخص باکس های زباله از شهروندان خواهشمندیم از رهاسازی نخاله ساختمانی در باکس ها خودداری نمایند تا شاهد مستعمل شدن باکس های زباله نباشیم.
وی با بیان اینکه عملیات تعمیر توسط نیروهای معاونت خدمات شهری در کارگاه ها انجام می شود، اظهار داشت: تعمیر باکس های پسماند در مسیر خلجان، میدان امام حسین، 35 متری قوام، جاده قدیم واد رحمت، رسالت، شهرک رازی، جاده آذرشهر، لاله و میدان تره بار طی هفته جاری در دست اقدام قرار گرفت.

PDF چاپ چاپ