شنبه 22 مرداد 1401 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 10 مرداد 1401     |     کد : 4458

پروژه های عمرانی و فضای سبز در منطقه خلجان در اولویت قرار می گیرد

عضو شورای شهر تبریز گفت: پروژه های عمرانی و فضای سبز در منطقه خلجان در اولویت قرار می گیرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، احد صادقی در جریان بازدید از محله خلجان به همراه متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس، شهردار کلانشهر تبریز و رئیس شورا و شهردار و معاونان منطقه هفت اظهار داشت: مناطق الحاقی و کم برخوردار که ریشه تاریخی نیز داشته و ارزش افزوده برای تبریز به همراه دارند ضروریست بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و مشکلات اهالی در این مناطق رفع شود.
وی توجه به مطالبات شهروندان را از اولویت های شهردار کلانشهر تبریز و شهرداری منطقه عنوان کرد و افزود: طی این بازدید بر اساس مطالبات شهروندان مبنی بر افزایش تعداد فرهنگسراها، اجرای مسیرگشایی در خلجان و ایجاد پارک با تاکید شهردار کلانشهر تبریز و حمایت رئیس و اعضای شورا زمینه های اجرایی این مسائل فراهم خواهد شد.
صادقی همچنین در ادامه سخنان خود گفت: باتوجه به اینکه اراضی مورد نظر برای ایجاد پارک به عنوان اراضی جنگلی برای جنگل کاری تعریف شده با پیگیری و حمایت نماینده مردم تبریز متفکر آزاد زمینه تبدیل ان ها به پارک فراهم خواهد شد.
عضو شورای شهر تبریز در ادامه از همکاری و تعامل شهرداری تبریز و شهرداری منطقه هفت در راستای توسعه زیرساخت ها و رفع مشکلات مردم در محلات و نقاط مختلف شهر قدردانی کرد.

 


PDF چاپ چاپ