شنبه 22 مرداد 1401 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 10 مرداد 1401     |     کد : 4457

بررسی مطالبات مردمی جنوب غرب تبریز در یازدهمین دیدار با شهردار منطقه 7

مشکلات شهری و مطالبات مردم جنوب غرب تبریز در یازدهمین دیدار با حضور شهردار و معاونان و مدیران شهرداری منطقه هفت تبریز بررسی شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، شهردار منطقه هفت تبریز طی دیدار مردمی با اهالی منطقه مشکلات اهالی را بررسی و نسبت به رفع آنها پیشنهادات و دستورات لازم را ارائه و صادر کرد.
طی این جلسه اهالی منطقه مشکلات مختلفی در حوزه سند املاک، درخواست توزیع آسفالت، رفع مشکلات مدیریت آب های سطحی و موارد مشابه را طرح کردند.
شهردار منطقه در این دیدار ضمن پاسخگویی به مطالبات مردمی و بررسی مشکلات آنها اظهار داشت: ایجاد رفاه و توسعه امکانات شهری در تمامی محلات از اولویت های شهرداری منطقه بوده و مطالبات مردمی با همکاری ساکنان محل در دستور کار قرار گرفته و بر اساس اولویت پیگیری خواهد شد.
گفتنی است؛ دیدار مردمی اهالی و ساکنان جنوب غرب تبریز با شهردار منطقه هفت روزهای دوشنبه از ساعت 10 الی 12 در محل شهرداری منطقه بوده و در عین حال شهروندان سطح حوزه به صورت مستقیم با ارسال پیامک و یا ارتباط از طریق واتساپ با شماره 09140928862 می توانند مشکلات و یا پیشنهادات خود را برای شهردار منطقه طرح کنند.
PDF چاپ چاپ