شنبه 22 مرداد 1401 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 10 مرداد 1401     |     کد : 4456

بررسی زمینه های همکاری میان اموزش و پرورش ناحیه 3 و شهردار منطقه 7 تبریز

زمینه های توافق و همکاری آموزش و پرورش ناحیه 3 و شهرداری منطقه هفت تبریز بررسی شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، جلسه مشترکی با حضور شهردار منطقه، حکیمه غفوری رئیس کمیسیون فرهنگی شورا و مدیرکل آموزش و پرورش ناحیه سه برگزار شد و طی آن زمینه های همکاری و توافق میان این دو مجموعه بررسی شد.
پیری مدیرکل آموزش و پرورش ناحیه 3 ضمن قدردانی از همکاری شهرداران شهرداری منطقه هفت طی سالهای مختلف اظهار داشت: مکان یابی مدارس در مقاطع مختلف امر مهمی بوده که برخی از مدارس در این منطقه نیازمند تجدید نظر در محل آنها بوده و یا زمین های اختصاص یافته برای احداث مدرسه مناسب برای این مهم نیست.
وی همچنین خواستار همکاری و حمایت شهرداری با این نهاد آموزشی در زمینه عوارض شهری شد.
شهردار منطقه هفت تبریز در این جلسه ضمن بررسی شرایط فضاهای تعریف شده آموزشی در سطح حوزه اظهار داشت: زمینه های همکاری و تعامل شهرداری منطقه و آموزش و پرورش ناحیه انجام خواهد شد تا با مکان یابی مناسب و صرف کمترین هزینه زمینه تحقق آموزش نسل جوان در فضایی مناسب فراهم شود.
محمد رشتبری همچنین از ارائه خدمات و انجام آسفالت ریزی در محوطه مدارس خبر داد و گفت: شهرداری منطقه نسبت به توزیع آسفالت در مدارسی که محوطه آنها نیاز به بازسازی و اسفالت ریزی دارد را تا پیش از آغاز فصل مدارس اقدام خواهد کرد.
  در ادامه شهردار منطقه به همراه حکیمه غفوری رئیس کمیسیون فرهنگی شورا و مدیرکل آموزش و پرورش ناحیه سه بازدیدی از منطقه و مدارس مورد بحث انجام داده و شرایط آنها را مورد بررسی قرار دادند.PDF چاپ چاپ