سه شنبه 27 ارديبهشت 1401 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 4177

شهردار جدید منطقه هفت تبریز معرفی شد

شهردار جدید منطقه هفت تبریز با حضور معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تبریز و معاونان و مدیران منطقه معرفی شد. ​​​​​​​

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، محمد رشتبری شهردار جدید منطقه هفت طی مراسمی معرفی و از زحمات محمد علی سلیمی شهردار پیشین منطقه تقدیر شد.
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تبریز در این مراسم با تاکید بر جانشین پروری و توجه به استعدادهای جوان در شهرداری تبریز گفت: محمد رشتبری از مدیران فعال و پر تلاش در مجموعه شهرداری بوده و انتظار می رود اهداف و چشم انداز شهردار کلانشهر تبریز مبنی بر ایجاد زمینه های محله محوری و به کارگیری افراد جوان متخصص در این حوزه اجرایی شود.
مهدی یوسفی اهداف شهردار تبریز را از انتصابات قدم رو به جلو با تفکر نظم دهی، ارتقای سیستم، افزایش بهره وری و همکاری درون و برون سازمانی عنوان کرد و اظهار داشت: با این نگاه و ایجاد تغییرات موثر پس از این تلاش خواهد شد که پروژه های عمرانی با سرعت اجرایی شود و در این مسیر همراهی و مشاوره های محمد علی سلیمی شهردار پیشین نیز در ایجاد شناخت در خصوص ابعاد مختلف این منطقه می تواند راهگشا باشد.
گفتنی است؛ محمد رشتبری شهردار جدید منطقه هفت تبریز پیش از این نیز معاون شهرسازی منطقه 5 و 9 تبریز بوده است.
محمد علی سلیمی پس از 30 سال خدمت در مناصب مختلف در شهرداری تبریز، بازنشسته شده و از مجموعه شهرداری خداحافظی کرد. وی دو سال پایانی خدمت خود را شهردار منطقه هفت تبریز بود.PDF چاپ چاپ