شنبه 28 فروردين 1400 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 17 اسفند 1399     |     کد : 3335

طی 11 ماه سال جاری انجام شد/

برگزاری بیش از 2 هزار برنامه فرهنگی برای 547 هزار نفر در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز

مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری بیش از دو هزار برنامه فرهنگی اجتماعی در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز برای بیش از 547 هزار مخاطب و شهروند خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، رحیم برهان در تشریح این خبر گفت: فرهنگسراهای شهرداری منطقه طی سال جاری به صورت حضوری و مجازی برنامه های مختلف فرهنگی اجتماعی پیش بینی شده را برگزار کرده و در ادامه با تغییر شرایط اجتماعی و زندگی شهروندان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا در سال جاری برنامه های حمایتی فرهنگی و اجتماعی با هدف ارتقای سلامت اجتماعی شهروندان اجرا شد.
وی برنامه های فرهنگسراها را در بخش های قرآنی، هنری و صنایع دستی، مشاوره های سلامت و روانشناسی، دوره های مهارتی زبان و هوش، برنامه های تجمعی مناسبتی، دوره های مجازی  و کتابخوانی عنوان کرد.
برهان در تشریح برنامه های اجرایی در 11 ماه سال جاری اظهار داشت: طی این مدت دو هزار 78 برنامه در 10 هزار و 996 ساعت برای 547 هزار و 914 شهروند در رده های سنی مختلف از کودکان تا بزرگسالان برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی توسط امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز اجرا شده است.
 

 
 


PDF چاپ چاپ