شنبه 28 فروردين 1400 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 11 اسفند 1399     |     کد : 3325

همزمان با مبعث رسول اکرم(ص)/

برگزاری مسابقه کتابخوانی در فرهنگسراهای شهرداری منطقه 7 تبریز/ خوانش 200 جلد کتاب در طرح های کتابخوانی در سال 99

مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری مسابقه کتابخوانی در فرهنگسراهای شهرداری منطقه همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، رحیم برهان با اعلام این خبر گفت: مسابقه کتابخوانی یکی از برنامه های فرهنگی است که در فرهنگسراهای منطقه با استقبال بسیار خوب مخاطبان همواره همراه بوده است.
وی با اشاره به ابعاد مختلف این مسابقه فرهنگی گفت: مسابقه کتابخوانی از کتاب "انسان ۲۵۰ ساله" بوده که بیانات مقام معظم رهبری با نگاه به زندگی معصومین علیهم السلام است و زمان برگزاری این مسابقه ۲۱ اسفند ماه ساعت ۱۲ ظهر در کانال طوبای معرفت خواهد بود.
برهان مدت زمان پاسخگویی به سوالات را نیم ساعت عنوان کرد و اظهار داشت:  سوالات از فصل اول کتاب با عنوان پیامبر اعظم مطرح بوده و به نفرات برگزیده در این مسابقه جوایز نفیس اهدا خواهد شد.
مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یادآور شد:
طرح کتابخوانی به صورت مسابقات مناسبتی و در طرح پاتوق کتاب در فرهنگسراهای منطقه برای مخاطبان فرهنگسراها و علاقمندان برگزار می شود که فرصتی برای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی بوده و تا کنون 200 جلد کتاب طی سال جاری با حضور کودکان، نوجوانان و بزرگسالان علاقمند منطقه خوانده شده است.


PDF چاپ چاپ