يکشنبه 17 اسفند 1399 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 2 اسفند 1399     |     کد : 3297

در شهرداری منطقه 7 انجام شد/

ارائه خدمات محله ای از پاکسازی اساسی تا لایروبی و نخاله برداری

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه هفت تبریز از ارائه خدمات محله ای از پاکسازی اساسی تا لایروبی و نخاله برداری در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، احد یعقوبی در تشریح این خبر گفت: خدمات محله ای در کوی ها و شهرک های صنعتی با هدف پیشگیری از انتقال ویروس کرونا توسط نیروهای خدمات شهری و اجرایی منطقه به صورت هفتگی اجرا می شود.
وی این عملیات را شامل پاکسازی اساسی، نخاله برداری، لایروبی اساسی و شست و شو و رسوب زدایی آبروها، امحاء آگهی و ‌دیوار نوشته ها و حذف نازیبایی های بصری عنوان کرد.
یعقوبی با اشاره به اینکه فعالیت ها در حوزه خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه تعطیلی نداشته و به صورت مستمر نیروهای این معاونت در حال تلاش و خدمات رسانی به شهر و شهروندان هستند، افزود: طی هفته گذشته کوی های بوتان گاز، توحید غربی و میدان میوه و تره بار در دست اقدام برای خدمات محله ای قرار گرفتند.
وی همچنین یادآور شد: این عملیات در راستای ارتقاء سطح بهداشت محیط شهری و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا در محل های پرخطر صورت می گیرد و این اقدامات به صورت مستمر در تمامی محلات تداوم دارد.
 

 

PDF چاپ چاپ