يکشنبه 4 آبان 1399 _
 منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 15 مهر 1399     |     کد : 3020

عقد تفاهم نامه امور فرهنگی شهرداری منطقه 7 تبریز با انجمن اوتیسم

مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از عقد تفاهم نامه میان انجمن اوتیسم و امور فرنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، رحیم برهان با بیان این مطلب اعلام داشت: طی جلسه ای مشترک با انجمن اوتیسم زمینه همکاری میان دو مجموعه فراهم شده و طی عقد تفاهم نامه ای مقرر شد تا فضای فعالیت اجتماعی و فرهنگی بیشتری برای این قشر از جامعه فراهم شود.
وی در این خصوص گفت: طی تفاهم صورت گرفته مقرر شد تا امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت نسبت به تهیه نقشه ای از پراکندگی جمعیت کودکان اوتیسم در سطح شهر تبریز، پردازش داده های خام و تبدیل آنها به اطلاعات، معرفی کانال و گروه های کودکان اوتیسم در شبکه ها و کانال های فرهنگی شهرداری در راستای آشنایی و فرهنگسازی عموم شهروندان و اختصاص صفحات ویژه در ماهنامه شهرداری منطقه هفت اقدام کند.
برهان همکاری روانشناسان و حوزه سلامت با انجمن اوتیسم را از دیگر موارد این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: با نظر سنجی صورت گرفته و همکاری انجمن اوتیسم، فضاهای فرهنگی در فرهنگسراها و فرصت حضور اجتماعی در زمان و مکان های مورد تائید این انجمن برای کودکان اوتیسم ایجاد خواهد شد.
مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت همچنین از اختصاص برنامه های کلاس شهر به این قشر از جامعه به صورت مستمر خبر داد.

 


PDF چاپ چاپ