شنبه 25 مرداد 1399 _
 منوی اصلی
 
 شهرداران
   
  تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398     |     کد : 2627

  برگزاری 20 ویژه برنامه دهه فجر در فرهنگسراهای منطقه 7

  مدیر فرهنگی، اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری 20 ویژه برنامه به مناسبت دهه فجر در فرهنگسراهای این منطقه خبر داد.

  به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، رحیم برهان در تشریح این برنامه‌ها گفت: برنامه‌های مختلف در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی برای تمامی اقشار جامعه در فرهنگسراهای بوستان قرآن، سرای کوجوار و مهر کوثر طی دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.
  وی افزود: مراسم شعرخوانی، موسیقی، نمایش و اجرای مسابقه برای دانش‌اموزان از جمله برنامه‌هایی است که در فرهنگسرای مهر کوثر در این ایام پیگیری می شود.
  برهان در تشریح برنامه‌های سرای کوجوار اظهار داشت: کارگاه‌های آموزش مهارت زندگی با محوریت تحکیم بنیان خانواده به همراه حفظ منزلت زن در سرای کوجوار به مناسبت دهه فجر برگزار شد.
  مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه، ورکشاپ کاردستی پرچم، نقاشی و رنگ آمیزی ویژه خردسالان با موضوع 22 بهمن، کارگاه حفظ قرآن و تفسیر سوره نور ویژه نوجوانان، کارگاه آموزشی سازه‌های ماکارونی ویژه کودکان و نوجوانان، جشن انقلاب، مسابقه طناب کشی و مسابقات قرآنی را از جمله برنامه‌های بوستان قرآن به مناسبت دهه فجر عنوان کرد که از 12 بهمن آغاز شده و تا پایان این دهه ادامه دارد.
   

  PDF چاپ چاپ