شنبه 25 مرداد 1399 _
 منوی اصلی
 
 شهرداران
   
  تاریخ : شنبه 12 بهمن 1398     |     کد : 2612

  "از خاک تا بهشت" در ماتم حضرت فاطمه زهرا (س)

  نمایشگاه "از خاک تا بهشت" تصویرگر وقایع تاریخ و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، با حضور اکبر پورخردمند شهردار منطقه هفت و کریم صادق زاده سخنگوی شورای شهر تبریز به کار خود پایان داد.

  به گزارش امور ارتباطات منطقه 7 شهرداری تبریز، نمایشگاه از خاک تا بهشت با برپایی مراسم عزاداری و نوحه سرایی میزبان شهروندان منطقه هفت تبریز و محله کوجوار بود و تاریخ را از زمان حضرت پیامبر اکرم (ص) تا واقعه عاشورا روایت کرد.
  در این میان شهردار منطقه هفت تبریز و کریم صادق زاده سخنگوی شورای شهر کلانشهر تبریز نیز از اخرین روز برپایی این نمایشگاه بازدید کرده و همراه شهروندان برای شهادت حضرت فاطمه (س) سوگواری کردند.
  در حاشیه این نمایشگاه شهردار منطقه در محل نمازخانه دیدار مردمی با شهروندان ساکن کوجوار و تعدادی از نخبگان و کار آفرینان این محل داشت که اهم مسائل کوجوار بحث و بررسی و تبادل نظر شد.
  گفتنی است؛ نمایشگاه  از خاک تا بهشت با اغاز ایام فاطمه افتتاح و شامگاه روز گذشته به کار خود پایان داد و این نمایشگاه در 800 متر مربع برپا شده و در قالب ماکت و دست ساز است.
  "از خاک تا بهشت" توسط خواهر شهید فتاحی در سال 1395ساخته شده و هر ساله در شهرداری منطقه هفت میزبان شهروندان و عاشقان ائمه اطهار (ع) است.

   


  PDF چاپ چاپ