يکشنبه 30 دي 1397 _
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397     |     کد : 1934

به منظور دفع آبهای سطحی در کوی لاله صورت می گیرد؛

اجرای فاز اول عملیات آبروسازی در کوی لاله به طول یک کیلومتر توسط شهرداری منطقه 7 تبریز

در راستای مرتفع ساختن مشکل چندین ساله کوی لاله ، عملیات هدایت آبهای سطحی در کوی لاله توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7 تبریز به طول یک کیلومتر در فاز اول شروع شده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 7 تبریز مهندس علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور مرتفع ساختن مشکلات موجود در کوی لاله ، عملیات هدایت آب های سطحی این کوی در دو فاز شروع شده است که در فاز اول توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه  یک کیلومتر آبرو در این محل احداث خواهد شد.
وی افزود : در حال حاضر 300 متر طول از این مسیر جدول گذاری و آبروسازی شده و مابقی مسیر نیز در حال پی کنی و زیر سازی می باشد
شهردار منطقه افزود :همچنین به منظور ساماندهی این کوی  طرح گسترده خدمات محله ای در قالب لکه گیری و آسفالت ریزی معابر ، ساماندهی فضاهای سبز، کاشت درخت ، حذف شاخه های خشک ، رفت و روب ، شستشوی جوب ها ، رنگ آمیزی پایه چراغ ها ، رفع مشکلات روشنایی نیز توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه در حال اجرا می باشد
وی افزود :در این طرح تلاش داریم با استفاده از امکانات موجود و مشارکت اهالی منطقه گام هایی در جهت مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی این کوی بر داریم .
مهندس فرخی تصریح کرد: ساماندهی و بهسازی محلاتی از سطح منطقه که سال هاست هیچ توجهی به مشکلات آن نشده از جمله برنامه های اولویت دار این شهرداری است  و در این راستا از همکاری و همیاری اهالی منطقه نیز قدردانی می نماییم .
شهردار منطقه همچنین از نام گذاری معابر این کوی خبر داد و گفت : در راستای یکسان سازی و بهبود وضعیت شناسایی معابر و کوچه ها و دسترسی آسانتر شهروندان و نیروهای امدادی و امنیتی به نقاط و مقصد مورد نظرشان، تابلوهای نام معابر در محلات سطح منطقه نیز نصب می شود.


فریده اصغری آذر سایت