چهارشنبه 21 آذر 1397 _
تاریخ : شنبه 22 ارديبهشت 1397     |     کد : 1857

توسط شهرداری منطقه 7 تبریز صورت می گیرد؛

حفظ و نگهداری از درختان ، گل کاری ها و فضاهای سبز منطقه 7

در راستای حفظ و نگهداری از درختان ، گل کاری ها و فضاهای سبز توسط معاونت خدمات شهری و اجرای منطقه عملیات وجین کاری گل ها ، حذف شاخه های خشک ، دفع علف های هرز ، کاشت گل های بهاری و ... صورت می گیرد.


به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 7 تبریز مهندس علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : با توجه به شرایط خاص این شهرداری به لحاظ واقع شدن در یک منطقه صنعتی که روزانه شاهد تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین زیاد در این منطقه هستیم و در کنار آن فعالیت مراکز صنعتی و کارگاهی باعث شده که تولید ، نگهداری و انتخاب  گیاهان بر اساس شرایط مذکور و نوع خاک و آب و هوای آن صورت گیرد .

شهردار منطقه تصریح کرد : با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا و دلنشین و طراوت بخشیدن به محیط شهری ، عملیات کاشت گلهای فصلی  در سطح معابر ، بوستان ها و میادین این شهرداری  توسط واحد فضاي سبز معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه در حال اجراست

وی همچنین به آبیاری مکانیزه فضاهای سبز منطقه اشاره و افزود: خوشبختانه با توجه به پیگیرها و زحمات واحد فضای سبز معاونت خدمات شهری منطقه شاهد هستیم که سیستم آبیاری مکانیزه فضاهای سبز در برخی از مناطق این حوزه در حال انجام است که این عمل به نوبه خود باعث کاهش هزینه و صرفه جویی در منابع آب می شود .

 گفتنی است در راستای حفظ و نگهداری از درختان ، گل کاری ها و فضاهای سبز توسط معاونت خدمات شهری و اجرای منطقه عملیات وجین کاری گل ها ، حذف شاخه های خشک ، ، دفع علف های هرز ، کاشت گل های بهاری و ... صورت می گیرد.فریده اصغری آذر سایت
نوشته شده در   شنبه 22 ارديبهشت 1397  ساعت  11:56   توسط   فریده اصغری آذر سایت    تعداد بازدید  146
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :