يکشنبه 30 دي 1397 _
تاریخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397     |     کد : 1854

توسط شهرداری منطقه 7 تبریز در حال اجراست؛

لایروبی و پاکسازی امتداد کانال ایلی سو همزمان با فصل بارندگی توسط اکیپ های خدماتی منطقه

همزمان با فرا رسیدن فصل بارندگی و به منظور پیشگیری از آب گرفتگی معابر ، عملیات لایروبی و پاکسازی امتداد کانال ایلی سو واقع در اراضی قراملک و کجوار توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه صورت می گیرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 7 تبریز ، مهندس علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با عنایت به فرا رسیدن فصل بارش و در راستای پیشگیری از آب گرفتگی اراضی کشاورزی و معابر سطح منطقه و حوادث مربوطه ، عملیات لایروبی امتداد کانال ایلی سو واقع در اراضی قراملک و کجوار توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه  در حال اجراست.

وی با اشاره به لایروبی سایر کانال های موجود در سطح منطقه اظهار داشت:  با عنایت به اینکه مهمترین عامل آب گرفتگی خیابانهای سطح شهر وجود زباله هایی است که در کانال ها و جوب های آب ریخته می شود ، لذا از شهروندان محترم درخواست داریم  به منظور جلوگیری از آب گرفتگی جوب ها و ... از ریختن زباله که در نهایت باعث بسته شدن دریچه های کانال ها می شود خودداری نمایند .

وی تصریح کرد : عملیات لایروبی کانال های سطح منطقه از ماه قبل شروع شده و همچنان ادامه دارد که در این راستا با استفاده از گروه‌های زحمتکش خدماتی  و ابزار آلاتی مانند بیل مکانیکی و ... نسبت به پاکسازی کانال های سطح منطقه اقدام می شود .
فریده اصغری آذر سایت