شنبه 16 فروردين 1399 _
 منوی اصلی
 
 شهرداران
 
تاریخ : دوشنبه 26 اسفند 1398     |     کد : 2680

در راستای پیشگیری از آب گرفتگی احتمالی/

کانال کرجان لایروبی اساسی شد

شهردار منطقه هفت تبریز از لایروبی اساسی کانال آبروی کرجان در راستای پیشگیری از آب گرفتگی‌های احتمالی خبر داد.

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، اکبر پورخردمند در تشریح این خبر گفت: باتوجه به پیش بینی سازمان هواشناسی و آغاز بارندگی‌های فصلی، برای جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی کانال کرجان به صورت اساسی و با کمک ماشین آلات سنگین لایروبی شد.
وی همچنین با اشاره به اینکه این اقدامات در راستای آماده سازی منطقه برای فصل بهار صورت گرفته، اظهار داشت: در طرح آماده سازی منطقه برای استقبال از بهار از جمله اقدامات و خدماتی که در سطح منطقه در حال پیگیری است، انجام لایروبی و پاکسازی کانال‌ها، آبروها و تنظیف باکس‌ها و زیر‌باکس‌های زباله بوده که در عین نظافت از انتشار ویروس و بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند در زیباسازی شهر نیز موثر است.
پورخردمند افزود: کانال کرجان در محدوده جاده آذرشهر واقع شده و با نزدیک بودن بارش‌های فصلی، لایروبی اساسی این کانال از سر ریز شدن آبهای سطحی به سمت شهر جلوگیری می‌کند.
شهردار منطقه هفت در ادامه اضافه کرد: اقدامات ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی سطح منطقه به صورت شبانه روزی ادامه دارد و در ایام تعطیل متوقف نخواهد شد که در این راستا قدردان نیروهای خدوم و زحمت کش خدمات شهری که در روزهای آخر سال و تعطیل، خالصانه برای سلامتی شهر و شهروندان خدمت می‌کنند، هستیم. 


حسن زمانی  سایت