شنبه 16 فروردين 1399 _
 منوی اصلی
 
 شهرداران
 
تاریخ : يکشنبه 25 اسفند 1398     |     کد : 2679

پیام همدلی و وحدت همکاران شهرداری منطقه ۷:

 کارمندان منطقه ۷ از شهردار خود تقدیر کردند

همکاران و پرسنل شهرداری منطقه هفت از شهردار خود در روز شهردار تقدیر کردند.

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، همکاران شهرداری منطقه هفت طی مراسمی از پیش تعیین شده، اکبر پورخردمند شهردار خود را به پاس مدیریت کارامد و ایجاد صمیمیت و وحدت درمیان تمام کادر مجموعه، غافلگیر کرده و روز شهردار را گرامی داشتند.
در این مراسم همکاران شهرداری منطقه هفت ضمن قدردانی از مدیریت کارامد شهردار خود در مدیریت مجموعه علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی که بر تمام شهرداری‌ها حاکم است، پیام همدلی و وحدت خود را برای پیشبرد هر چه بهتر اهداف این مجموعه ابراز داشتند.
اکبر پورخردمند شهردار منطقه هفت نیز ضمن تشکر و قدردانی از همکاران اظهار داشت: شهید باکری شهرداری بود که به واسطه جوانمردی و خلوص در خدمتش باید الگوی شهرداران باشد و با تاسی از این بزرگ مرد سعی بر آن داریم که خدمت و مدیریت اصولی و نظامند را اساس کار خود قرار دهیم.
وی یادآور شد: شهرداری منطقه هفت علی رغم تمام چالش‌های پیش رو و محدودیت‌های مالی توانست اقدامات موثری انجام داده و بودجه عمرانی خود را ۷۰ درصد تحقق بخشد که این مهم جز در سایه همکاری و همدلی تمامی همکاران میسر نمی شد.
پورخردمند ابراز امیدواری کرد با این همدلی و اتحاد بتوانیم شاهد سالی پربارتر در سال ۱۳۹۹ باشیم و در راستای خدمت به شهر و شهروندان اقدامات موثرتری انجام دهیم.


حسن زمانی  سایت