شنبه 16 فروردين 1399 _
 منوی اصلی
 
 شهرداران
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کانال هایی که شریان حیاتی جنوب غرب تبریز اند/ کانال های آبی و شهروندان دو عنصر اصلی مدیریت آبهای سطحی

کانال هایی که شریان حیاتی جنوب غرب تبریز اند/ کانال های آبی و شهروندان دو عنصر اصلی مدیریت آبهای سطحی چند سالی می شود که بارش‌های رگباری فصلی مدیریت شهری در شهرهای مختلف را به چالش کشیده و آب گرفتگی معابر و سیلاب ها یکی از معضلات اساسی شهرها شده است و این درحالیست که با احداث کانال های آبی می توان شهر را از آسیب آبگرفتگی ها نجات داد.
شنبه 16 فروردين 1399

پیام شهردار منطقه ۷ به مردم فهیم تبریز:

فرهنگ و همراهی مردم تبریز در تاریخ ثبت خواهد شد

فرهنگ و همراهی مردم تبریز در تاریخ ثبت خواهد شد شهردار منطقه هفت تبریز طی پیامی ضمن قدردانی از مردم برای گذراندن روز طبیعت در خانه، فرهنگ و همراهی بی نظیر آنان را فراموش نشدنی دانست.
پنجشنبه 14 فروردين 1399

شهروندان از تجمع و تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل های سیل خودداری کنند

شهروندان از تجمع و تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل های سیل خودداری کنند شهردار منطقه هفت تبریز تاکید کرد:  شهروندان محترم باتوجه به احتمال بارندگی های سیل آسا از تجمع و تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل های سیل  به شدت خودداری کنند.
سه شنبه 12 فروردين 1399

در جنوب غرب تبریز صورت گرفت/

انجام عملیات لایروبی و اقدامات پیشگیرانه برای وقوع سیلاب

انجام عملیات لایروبی و اقدامات پیشگیرانه برای وقوع سیلاب شهردار منطقه هفت تبریز از انجام عملیات لایروبی کانال های سطح حوزه در آستانه آغاز بارندگی های فصلی خبر داد.
دوشنبه 11 فروردين 1399

پیام تبریک شهردار منطقه هفت به مناسبت ایام شعبانیه:

طلیعه ماه زیبای «شعبان» موسم طلوع سه خورشید است

طلیعه ماه زیبای «شعبان» موسم طلوع سه خورشید است شهردار منطقه هفت تبریز طی پیامی ایام مبارک شعبانیه را به عموم مردم خصوصا جانبازان و پاسداران تبریک گفت.
يکشنبه 10 فروردين 1399

در راستای مقابله با شیوع کرونا صورت گرفت/

انجام پاکسازی و نخاله برداری از قطعه های خالی رواسان 

انجام پاکسازی و نخاله برداری از قطعه های خالی رواسان  شهردار منطقه هفت تبریز از انجام عملیات پاکسازی و نخاله برداری قطعه های خالی منطقه رواسان خبر داد.
يکشنبه 10 فروردين 1399

در جنوب غرب تبریز/

پارک ها تعطیل و وسایل ورزشی پلمپ شدند

پارک ها تعطیل و وسایل ورزشی پلمپ شدند شهردار منطقه هفت تبریز از تعطیلی پارک های این حوزه خبر داد و گفت: طبق دستور ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا تمامی پارک های جنوب غرب تبریز همزمان با کل کشور تعطیل شد.
شنبه 9 فروردين 1399

مشارکت مربیان شهرداری منطقه ۷ تبریز در تولید ماسک

مشارکت مربیان شهرداری منطقه ۷ تبریز در تولید ماسک مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از مشارکت مربیان این منطقه در تولید ماسک خبر داد.
پنجشنبه 7 فروردين 1399

استقرارسیستم مکانیزه ضدعفونی خودروها درجنوب غرب تبریز

استقرارسیستم مکانیزه ضدعفونی خودروها درجنوب غرب تبریز شهردارمنطقه 7 تبریزازاستقرارسیستم مکانیزه ضدعفونی خودروها درجنوب غرب تبریزخبرداد.
پنجشنبه 7 فروردين 1399

زیباسازی جنوب غرب تبریز برای حفظ نشاط شهروندان

زیباسازی جنوب غرب تبریز برای حفظ نشاط شهروندان شهردار منطقه هفت تبریز از زیباسازی جنوب غرب تبریز برای حفظ نشاط شهروندان و منطقه خبر داد.
چهارشنبه 6 فروردين 1399