يکشنبه 4 اسفند 1398 _
 منوی اصلی
 
 شهرداران
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بهبود ریه‌های تنفسی منطقه 7با کاشت بیش از 16 هزار اصله درخت

بهبود ریه‌های تنفسی منطقه 7با کاشت بیش از 16 هزار اصله درخت توسعه فضای سبز شهری در راستای لزوم بهبود ریه‌های تنفسی جنوب غرب تبریز از اولویت‌های شهرداری منطقه هفت بوده که در این راستا شهردار منطقه هفت تبریز از کاشت 65 هزار اصله درخت طی 10 ماه سال جاری خبر داد.
شنبه 3 اسفند 1398

تقدیراز خدمات 30ساله همکاران باز نشسته شهرداری منطقه 7 تبریز

تقدیراز خدمات 30ساله همکاران باز نشسته شهرداری منطقه 7 تبریز خدمات 30 ساله همکاران بازنشسته شهرداری منطقه هفت طی جلسه‌ای صمیمی با حضور شهردار و معاون مالی و اقتصادی منطقه پاس داشته و از آنها تقدیر شد.
پنجشنبه 1 اسفند 1398

مناقصه

اگهی مناقصه عمومی شهرداری منطقه 7 تبریز

اگهی مناقصه عمومی شهرداری منطقه 7 تبریز شهرداری منطقه7 تبریز در نظر دارد به استناد مجوزهای ماخوذه پروژه های عمرانی مشروحه ذیل را از طریق مناقصه عمومی به متقاضیان واجد شرایط که داری رتبه بندی مرتبط از معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری به پیمان واگذار نماید .
چهارشنبه 30 بهمن 1398

مزایده مناقصه

آگهی مزایده عمومی شهرداری منطقه 7 تبریز

آگهی مزایده عمومی شهرداری منطقه 7 تبریز شهرداری منطقه هفت تبریز،  3 آگهی عمومی مزایده برای فروش قطعه های مسکونی، اجاره محل سرویس‌های بهداشتی محدوده منطقه، نگهداری و بهره برداری از محل تالار کوثر و مناقصه برای پروژه‌های عمرانی اجرای لکه گیری و آسفالت اساسی و احداث ساختمان معاونت فنی و عمرانی منطقه 7 منتشر کرد.
چهارشنبه 30 بهمن 1398

انجام عملیات لکه‌گیری معابر منطقه 7 تبریز با آسفالت تراشه

انجام عملیات لکه‌گیری معابر منطقه 7 تبریز با آسفالت تراشه معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه هفت تبریز از انجام عملیات لکه‌گیری معابر این منطقه با آسفالت تراشه خبر داد.
چهارشنبه 30 بهمن 1398

ظرفیت و پتانسیل بالای جنوب غرب تبریز برای پیشبرد طرح‌های گردشگری

ظرفیت و پتانسیل بالای جنوب غرب تبریز برای پیشبرد طرح‌های گردشگری شهردار منطقه هفت تبریز با اشاره به ظرفیت و پتانسیل جنوب غرب تبریز برای پیشبرد طرح‌های گردشگری از کارآفرینان و سرمایه گذاران برای مشارکت در این زمینه دعوت به همکاری کرد.
چهارشنبه 30 بهمن 1398

بدون ابزار اجرایی و حمایت قانونی؛ پیشگیری از ساخت‌و‌ساز غیرمجاز دشوار است

بدون ابزار اجرایی و حمایت قانونی؛ پیشگیری از ساخت‌و‌ساز غیرمجاز دشوار است شهردار منطقه هفت تبریز بر نقش همه جانبه و تاثیرگذار ابزار اجرایی و قوانین حمایتی در راستای پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز تاکید کرد و گفت: پیشگیری و مدیریت اصولی ساخت و سازهای غیر مجاز نیازمند همیاری تمامی نهادها است.
سه شنبه 29 بهمن 1398

برگزاری سلسله جلسات حافظ خوانی در فرهنگسرای کوثر

برگزاری سلسله جلسات حافظ خوانی در فرهنگسرای کوثر مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری سلسله جلسات حافظ خوانی در فرهنگسرای کوثر لاله خبر داد.
دوشنبه 28 بهمن 1398

در رقابت‌های فوتسال جام دهه فجر/

خط و نشان پاکبانان منطقه 7 برای رقبای خود

خط و نشان پاکبانان منطقه 7 برای رقبای خود تیم فوتسال پاکبانان شهرداری منطقه هفت تبریز در رقابت‌های جام دهه فجر قدرتمند ظاهر شده و رقبای خود را یک به یک حذف و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.
دوشنبه 28 بهمن 1398

۲۰ هکتار از باغ‌های لاله به فضای سبز شهری تبدیل می‌شود

۲۰ هکتار از باغ‌های لاله به فضای سبز شهری تبدیل می‌شود شهردار منطقه هفت تبریز با بیان اینکه جنوب غرب تبریز با وجود صنعتی بودن نیازمند بهبود و توسعه فضای سبز است، از طرح تملک ۲۰ هکتار از باغ‌های لاله برای توسعه فضای سبز شهری خبر داد.
يکشنبه 27 بهمن 1398